Набір інструментів Bosch 2607017195
Фото 7 |
Bosch 2607017195 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607017195
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line Titanium (91 elementów) | 160 zł |
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line Titanium (91 elementów) 2607017195 | 160 zł |
Wiertło Bosch Zestaw wierteł i bitów V-Line 91 szt. (2607017195) | 156 zł |
Bosch Professional V-line Titanium 91 Pieces Czarny 2607017195 | 179 zł |
Zestaw wierteł i bitów v-line 91szt bosch | 158 zł |
Zestaw osprzętu Bosch V-Line Titanium 91 szt. | 158 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →