Набір інструментів Bosch 2607019325
Bosch 2607019325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607019325
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch 33-częściowy zestaw wierteł i bitów do wkrętarek do drewna kamienia | 77 zł |
Bosch 30-piece X-Line set | 91 zł |
Wiertło Bosch Professional Bosch 33-częściowy zestaw bitów i wierteł X-Lin | 95 zł |
Zestaw osprzętu 33-częściowy X-line set BOSCH | 55 zł |
Zestaw wierteł + końcówki BOSCH x-line, 33 części 2607019325 | 85 zł |
Wiertło Bosch Professional Bosch 33-częściowy zestaw bitów i wierteł X-Lin | 94 zł |
Wiertło Bosch ZESTAW WIERTEŁ I BITÓW X-LINE 33SZT.+WKRĘTAK+POZIOMICA | 132 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →