Набір інструментів Bosch 2608P00236
Фото 5 |
Bosch 2608P00236 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2608P00236
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional 105-częściowy zestaw wierteł i końcówek wkręcających Pr | 215 zł |
Wiertło Bosch Zestaw wierteł i bitów X-Line Premium105 szt. (2608P00236) | 235 zł |
Zestaw V-line 105szt. Wierteł i Końcowek Bosch Pro | 229 zł |
Zestaw wierteł BOSCH, + końcówki, 105 elementów | 249 zł |
ZESTAW WIERT. I KOŃCÓWEK WKRĘCAJĄCYCH PREMIUM X-LINE 105 SZT | 305 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →