Набір інструментів Bosch 2607017191
Фото 5 |
Bosch 2607017191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607017191
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw wierteł mieszanych BOSCH, 68 szt 2607017191 | 134 zł |
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line | 150 zł |
Bosch Professional V-line 68tin Drill Bits And Tips Set 68 Units Czarny,Po | 145 zł |
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line | 150 zł |
Zestaw narzędzi Bosch V-Line 68 el. (2607017191) | 121 zł |
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line 2607017191 | 150 zł |
Zestaw 68-cz. wierteł V-Line z wkrętarką | 129 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →