Zestaw narzędziowy Bosch 2607017191
Zdjęcia 5 |
Bosch 2607017191 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 2607017191
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line | 150 zł |
Zestaw narzędzi Bosch V-Line 68 el. (2607017191) | 129 zł |
Bosch Professional V-line 68tin Drill Bits And Tips Set 68 Units Czarny,Po | 145 zł |
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line 2607017191 | 150 zł |
Zestaw wierteł mieszanych BOSCH, 68 szt 2607017191 | 144 zł |
Zestaw 68-cz. wierteł V-Line z wkrętarką | 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →