Zestaw narzędziowy Bosch 2607017316
Zdjęcia 6 |
Bosch 2607017316 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 2607017316
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line Set | 89 zł |
Zestaw akcesoriów V-Line 41 szt. + wkrętak kątowy Bosch | 80 zł |
Bosch Professional V-line 41tin Drill Bits And Tips Set 41 Units Czarny,Po | 82 zł |
Wiertło Bosch Zestaw wierteł V-Line 41 szt. (2607017316) | 83 zł |
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line Set 2607017316 | 89 zł |
Zestaw wierteł mieszanych BOSCH V-line, 41 części | 93 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →