Zestaw narzędziowy Bosch 2607017195
Zdjęcia 7 |
Bosch 2607017195 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 2607017195
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line Titanium (91 elementów) | 163 zł |
Zestaw wierteł i bitów BOSCH V-Line Titanium (91 elementów) 2607017195 | 160 zł |
Bosch Professional V-line Titanium 91 Pieces Czarny 2607017195 | 178 zł |
Wiertło Bosch Zestaw wierteł i bitów V-Line 91 szt. (2607017195) | 156 zł |
Zestaw wierteł i bitów v-line 91szt bosch | 158 zł |
Zestaw osprzętu Bosch V-Line Titanium 91 szt. | 158 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →