Zestaw narzędziowy Bosch 2608P00236
Zdjęcia 5 |
Bosch 2608P00236 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch 2608P00236
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional 105-częściowy zestaw wierteł i końcówek wkręcających Pr | 215 zł |
Bosch BOR-/BITSSÆT PREMIUM 105 DELE | 322 zł |
Wiertło Bosch Zestaw wierteł i bitów X-Line Premium105 szt. (2608P00236) | 235 zł |
Zestaw V-line 105szt. Wierteł i Końcowek Bosch Pro | 229 zł |
Zestaw wierteł BOSCH, + końcówki, 105 elementów | 260 zł |
ZESTAW WIERT. I KOŃCÓWEK WKRĘCAJĄCYCH PREMIUM X-LINE 105 SZT | 305 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →