Zestaw narzędziowy Yato YT-0362
Yato YT-0362 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0362
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Klucze płasko-oczkowe satynowane 12 elem. 8-24mm etui 0362 | 123 zł |
Yato Zestaw kluczy płasko-oczkowych 8-24mm 12szt. (YT-0362) | 107 zł |
Zestaw kluczy YATO 12 szt YT-0362 | 99 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Yato YT-0362:
- Wymiary:
PolecamyPorównaj w tabeli →