Набір інструментів Yato YT-38941
Фото 5 |
Yato YT-38941 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38941
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato Zestaw Narzędzi Srebrny/Czarny 225 Elementów YT-38941 | 632 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38941 (225) | 819 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/2" YT-38941 Yato, 225 szt. | 555 zł |
YATO Zestaw narzędzi 1/2' 3/8' 1/4' XXL 225 elementów YT-38941 | 589 zł |
Zestaw narzędziowy YT-38941 225 el. YATO | 549 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/2" YT-38941 Yato, 225 szt. | 555 zł |
YATO ZESTAW KLUCZY 225 el KLUCZE NASADOWE YT-38941 | 691 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →