Набір інструментів Yato YT-38901
Фото 5 |
Yato YT-38901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38901
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato Toolbox XXL 1/4-1/2" 122 sztuk YT-38901 | 647 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38901 (122 elementów) | 424 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 1/2", 122 szt. | 409 zł |
Zestaw kluczy YATO YT-38901 (122) | 485 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →