Zestaw narzędziowy Yato YT-38901
Zdjęcia 5 |
Yato YT-38901 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38901
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Toolbox XXL 1/4-1/2" 122 sztuk YT-38901 | 647 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38901 (122 elementów) | 424 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 1/2", 122 szt. | 409 zł |
Zestaw kluczy YATO YT-38901 (122) | 485 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →