Zestaw narzędziowy Yato YT-5537
Yato YT-5537 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-5537
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Wkładka narzędziowa z wyposażeniem 24szt. (YT-5537) | 190 zł |
WKŁAD DO SZUFLADY ZESTAW NASADEK 1/2" 24CZ. Yato YT-5537 - ZYSKAJ RABAT 30 | 151 zł |
WKLADKA DO SZUFLADY-ZESTAW.NARZ.1/2 24CZ SZT YATO | 232 zł |
WKŁAD DO SZUFLADY ZESTAW NASADEK 1/2'' 24 CZĘŚCI | 208 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →