Zestaw narzędziowy Yato YT-38561
Zdjęcia 6 |
Yato YT-38561 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38561
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-38561 DO-NR-ZES-YATO-0042 | 110 zł |
Zestaw kluczy nasadowych YATO YT-38561 (22 elementów) | 82 zł |
ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH KLUCZE NASADOWE YATO | 85 zł |
Zestaw kluczy nasadowych YATO YT-38561 (22 elementów) | 82 zł |
Zestaw narzędzi Yato 22 el. (YT-38561) | 82 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →