Zestaw narzędziowy Yato YT-38831
Zdjęcia 5 |
Yato YT-38831 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38831
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-38831 | 392 zł |
Zestaw kluczy YATO YT-38831 | 343 zł |
Zestaw narzędzi Yato 111 el. (YT-38831) | 319 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →