Zestaw narzędziowy Yato YT-38841
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Yato YT-38841 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38841
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Yt-38841 Zestaw Narzędzi Czarny/Srebrny 49 x 10 x 345 cm 1146 kg | 409 zł |
Zestaw kluczy YATO YT-38841 | 496 zł |
YATO YT-3884 1 ZESTAW NARZĘDZIOWY 216cz WALIZKA | 439 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 3/8", 1/2", 216 szt. | 497 zł |
YATO Zestaw Narzędziowy 1/4', 3/8' I 1/2' 216 elementów YT-38840 | 446 zł |
Zestaw kluczy YATO YT-38841 1/4”, 3/8”, 1/2” 216 części zestaw narzędziow | 429 zł |
Zestaw kluczy YATO YT-38841 | 548 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →