Zestaw narzędziowy Sthor 58693
Zdjęcia 4 |
Sthor 58693 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sthor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sthor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sthor 58693
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sthor Zestaw narzędziowy 1/2'',3/8'', 1/4'' 225el. 58693 DO-NR-ZES-STHR-00 | 519 zł |
Zestaw narzędziowy STHOR 58693 (225 elementów) | 519 zł |
Zestaw narzędzi Sthor 225 el. (58693) | 435 zł |
Zestaw narzędziowy STHOR 58693 (225 elementów) | 519 zł |
Zestaw kluczy STHOR, 225 elementów | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →