Zestaw narzędziowy NEO 10-076
Zdjęcia 12 |
NEO 10-076 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 10-076
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucze nasadowe NEO TOOLS CRV 10-076 (219 elementów) | 560 zł |
Neo Neo Klucze nasadowe 1/2", 3/8", 1/4", zestaw, CrV | 546 zł |
Klucze nasadowe NEO TOOLS CRV 10-076 (219 elementów) | 560 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Neo Tools 10-076 1/2", 3/8", 1/4" (219 elementów) | 646 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →