Zestaw narzędziowy Yato YT-12681
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Yato YT-12681 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-12681
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-12681 Zestaw Narzędzi w Walizce Czarny/Srebrny 94-Częściowy | 268 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-12681 | 258 zł |
YATO ZESTAW NARZĘDZIOWY KLUCZY NASADOWYCH 94 elementy YT-12681 TORX WALIZK | 251 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/2", 1/4", 94 szt. | 297 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →