Zestaw narzędziowy Yato YT-3879
Zdjęcia 5 |
Yato YT-3879 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-3879
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-38791 Zestaw Narzędzi Do Klucza Nasadowego Czarny 108-Części | 339 zł |
Yato YT-38791 TOOL SET | 343 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38791 | 296 zł |
ZESTAW NARZĘDZIOWY 108 CZĘŚCI YATO YT-38791 NASADKI BITY GRZECHOTKI WALIZ | 349 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38791 | 286 zł |
YATO Zestaw Kluczy nasadowych 1/4' i 1/2' 108 elementów YT-38790 | 307 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →