Zestaw narzędziowy Yato YT-38782
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Yato YT-38782 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38782
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kluczy YATO YT-38782 | 168 zł |
Zestaw kluczy YATO YT-38782 | 163 zł |
Zestaw narzędzi Yato 72 el. (YT-38782) | 162 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →