Zestaw narzędziowy Yato YT-38951
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Yato YT-38951 |
|
Metalowa szuflada z wysuwanymi półkami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38951
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-38951 Profesjonalny Zestaw Narzędzi Czerwony/Czarny 80-Części | 446 zł |
Yato YT-38951 TOOL BOX WITH TOOLS | 509 zł |
Zestaw narzędzi Yato 80 el. (YT-38951) | 421 zł |
Skrzynka narzędziowa z wyposażeniem 80szt. Yato | 419 zł |
Skrzynka z narzędziami YATO kpl.80 szt. YT-38951 | 390 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →