Zestaw narzędziowy Yato YT-14501
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Yato YT-14501 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-14501
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-14501 TOOL SET | 121 zł |
Yato YT-14501 56 el. DO-NR-ZES-YATO-0035 | 97 zł |
YT-14501 Zestaw narzędziowy 1/4' kpl 56 szt YATO | 101 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/4", 56 szt. | 127 zł |
YATO Komplet narzędziowy 1/4'' 56 elementów | 166 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →