Zestaw narzędziowy Yato YT-25861
Zdjęcia 3 |
Yato YT-25861 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-25861
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw wkrętaków YATO YT-25861 | 45 zł |
YATO Yato Wkrętaki precyzyjne 6 elem. płaskie / krzyżowe 25861 | 33 zł |
Zestaw wkrętaków YATO YT-25861 | 45 zł |
Yato Wkrętaki precyzyjne 6szt. płaskie, krzyżakowe PH00-PH1 (YT-25861) | 37 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →