Zestaw narzędziowy Yato YT-25863
Yato YT-25863 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-25863
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Wkrętaki precyzyjne 7 elem. płaskie / krzyżowe / torx 25863 | 36 zł |
Yato Wkrętaki precyzyjne 7szt. płaskie, krzyżakowe PH00, PH0, torx (YT-258 | 28 zł |
Wkrętaki precyzyjne YATO, 7 szt YT-25863 | 39 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →