Zestaw narzędziowy Yato YT-0143
Yato YT-0143 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0143
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Zestaw kluczy płaskich półotwartych 8-17mm 4szt. (YT-0143) | 42 zł |
Klucze oczkowe półotwarte, płaskie, 8-17 mm, kpl. 4 szt. Yato YT-0143 - ZY | 35 zł |
ZESTAW KLUCZY PŁASKICH PÓŁOTWARTYCH 4 SZTUKI | 44 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu narzędziowego Yato YT-0143:
- Wymiary:
PolecamyPorównaj w tabeli →