Zestaw narzędziowy Yato YT-55469
Yato YT-55469 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-55469
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkład do szuflady YATO YT-55469 (4 elementy) | 53 zł |
Yato Wkładka narzędziowa z wyposażeniem 4szt. (YT-55469) | 69 zł |
Wkrętaki do pobijania YATO YT-55469, + wkład do szafki, 4 elementy | 53 zł |
WKŁAD DO SZUFLADY WKRĘTAKI DO POBIJANIA 4CZ. Yato YT-55469 - ZYSKAJ RABAT | 52 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →