Набір інструментів Yato YT-5536
Yato YT-5536 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-5536
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO Yato Wkładka do szuflady wkrętaki 7 elem. 5536 | 55 zł |
Yato Wkładka narzędziowa z wyposażeniem 7szt. (YT-5536) | 62 zł |
Zestaw narzędzi YATO 7 elem. YT-5536 | 50 zł |
WKŁAD DO SZUFLADY WKRĘTAKI KRZYŻAKOWE 7CZ. Yato YT-5536 - ZYSKAJ RABAT 30 | 49 zł |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Yato YT-5536:
- Розміри:
РекомендуємоПорівняти в таблиці →