Набір інструментів Yato YT-0511
Yato YT-0511 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0511
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO Yato Klucze torx fajkowe 9szt. t10-t50 długie, z otworem 0511 | 18 zł |
Yato Zestaw kluczy trzpieniowych torx typ L T10-T50 z otworem 9szt. (YT-05 | 36 zł |
Zestaw kluczy YATO 0511, 9 szt | 16 zł |
Klucze imbusowe torx t10-t50, 9 cz. Yato YT-0511 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 18 zł |
KLUCZE TORX T10-T50 ZESTAW 9-CZĘŚCIOWY | 18 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →