Zestaw narzędziowy Yato YT-12691
Zdjęcia 4 |
Yato YT-12691 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-12691
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw narzędzi YATO YT-12691 | 255 zł |
Zestaw kluczy YATO 82elem. 1/2"/1/4" 12691 | 301 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-12691 | 255 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-12691 | 249 zł |
Zestaw kluczy YATO 82elem. 1/2"/1/4" 12691 | 348 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →