Zestaw narzędziowy NEO 10-054
Zdjęcia 10 |
NEO 10-054 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 10-054
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neo Neo Klucze nasadowe 1/2", 1/4", zestaw, CrV | 237 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/2" i 1/4" 73 sztuk | 299 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Neo Tools 10-054 1/2", 1/4" (73 elementów) NEO-10 | 242 zł |
NEO Klucze nasadowe 1/2', 1/4', zestaw 73 szt., CrV 10-054 | 335 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 73 szt. Neo Tools | 299 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →