Zestaw narzędziowy NEO 04-211
Zdjęcia 7 |
NEO 04-211 |
|
Końcówki wkrętaków są namagnesowane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 04-211
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw wkrêtaków i koñcówek wkrêtakowych 58 szt NEO TOOLS 04-211 3241582 | 167 zł |
Zestaw wkrętaków NEO 04-211 | 136 zł |
Neo Neo Zestaw wkrętaków i końcówek wkrętakowych 58 szt. | 166 zł |
Zestaw wkrętaków i końcówek, 58 szt. | 162 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →