Zestaw narzędziowy NEO 08-945
Zdjęcia 12 |
NEO 08-945 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 08-945
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO TOOLS Zestaw narzędzi 143 sztuk stal CRV stal narzędziowa do prac mech | 654 zł |
Zestaw narzędzi NEO 08-945 | 666 zł |
Neo Neo Zestaw narzędzi 143 szt. | 633 zł |
Zestaw narzędzi NEO 08-945 | 666 zł |
Zestaw narzędzi Neo 143 el. (08-945) | 666 zł |
NEO Zestaw narzędzi 143 szt. 08-945 | 639 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →