Zestaw narzędziowy NEO 01-309
Zdjęcia 6 |
NEO 01-309 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 01-309
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Końcówki wkrętakowe Topex Neo 01-309 z uchwytem 1000V, 50 sztuk czerwone - | 325 zł |
Końcówki wkrętakowe NEO 01-309 (50 elementów) | 282 zł |
Neo Neo Końcówki wkrętakowe z uchwytem 1000V 50 szt. | 307 zł |
Końcówki wkrętakowe NEO 01-309 (50 elementów) | 282 zł |
NEO Końcówki wkrętakowe z uchwytem 1000V, 50 szt. 01-309 | 282 zł |
Końcówki wkrętakowe z uchwytem 1000V, 50 szt. | 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →