Zestaw narzędziowy Fieldmann FDG 5006-60R
Zdjęcia 3 |
Fieldmann FDG 5006-60R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDG 5006-60R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FIELDMANN Zestaw kluczy zestaw 60 szt FDG 5006-60R | 222 zł |
Zestaw narzędzi Fieldmann FDG 5006-60R 60 el. (50001788) | 160 zł |
Fieldmann, Zestaw kluczy montażowych FDG 5006-60R, 60 elementów | 160 zł |
Komplet kluczy montażowych Fieldmann FDG 5006-60R 60 elementów | 160 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →