Zestaw narzędziowy Fieldmann FDG 5005-85R
Zdjęcia 5 |
Fieldmann FDG 5005-85R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDG 5005-85R
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fieldmann zestaw kluczy 85-częściowy FDG 5005-85R | 519 zł |
Zestaw narzędzi FIELDMANN FDG 5005-85R | 410 zł |
Zestaw narzędzi Fieldmann FDG 5005-85R 85 el. (50001388) | 404 zł |
FIELDMANN, Komplet kluczy FDG 5005-85R, 85 sztuk, z walizką | 419 zł |
Fieldmann FDG 5005-85R | 409 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →