Zestaw narzędziowy Fieldmann FDS 1010-58R
Fieldmann FDS 1010-58R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDS 1010-58R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw bitów FIELDMANN FDS 1010-58R z wkrętakiem (58 elementów) | 46 zł |
Fieldmann zestaw 56 bitów+wkrętak z grzechotką+elstyczna FDS 1010-58R, 58 | 73 zł |
Fieldmann, Zestaw bitów z wkrętakiem FDS 1010-58R, 58 elementów | 42 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →