Zestaw narzędziowy Fieldmann FDG5007-39R
Fieldmann FDG5007-39R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDG5007-39R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fieldmann zestaw kluczy zestaw 39 sztuk FDG 5007-39R | 124 zł |
Zestaw narzędzi Fieldmann FDG 5007-39R 39 el. (50002224) | 193 zł |
Fieldmann, Zestaw narzędzi FDG 5007-39R, z walizką, 39 sztuk | 204 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →