Zestaw narzędziowy NEO 10-004
Zdjęcia 13 |
NEO 10-004 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 10-004
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neo Neo Klucze nasadowe, 1/4”, CrV, zestaw | 124 zł |
Zestaw narzędzi Neo 10-004 46 el. (10-004) | 107 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/4" 46 sztuk | 196 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Neo Tools 10-004 1/4” (46 elementów) NEO-10-004 | 121 zł |
NEO Klucze nasadowe, 1/4”, CrV, zestaw 46 szt. 10-004 | 133 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →