Zestaw narzędziowy Yato YT-38811
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Yato YT-38811 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38811
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-38811 TOOL SET | 554 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38811 (150 elementów) | 580 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38811 (150 elementów) | 580 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →