Zestaw narzędziowy Yato YT-38891
Zdjęcia 5 |
Yato YT-38891 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38891
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-38891 TOOL SET | 547 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38891 (109 elementów) | 610 zł |
Zestaw narzędzi wielofunkcyjne YATO YT-38891 (109) | 577 zł |
Zestaw narzędzi YATO YT-38891 (109 elementów) | 610 zł |
Zestaw narzędzi Yato 109 el. (YT-38891) | 499 zł |
Zestaw narzędzi wielofunkcyjne YATO YT-38891 (109) | 631 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →