Zestaw narzędziowy Yato YT-5534
Yato YT-5534 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-5534
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkład do szuflady YATO YT-5534 (4 elementy) | 95 zł |
YATO Yato Wkładka do szuflady na szczypce 4 elem. 5534 | 107 zł |
Wkład do szuflady YATO YT-5534 (4 elementy) | 95 zł |
Yato Wkładka narzędziowa z wyposażeniem 4szt. (YT-5534) | 104 zł |
YATO WKŁADKA DO SZUFLADY NA SZCZYPCE 4 elem. 5534 | 95 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →