Zestaw narzędziowy NEO 10-200
Zdjęcia 8 |
NEO 10-200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 10-200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO TOOLS Zestaw Narzędzi dla Majsterkowicza 60 Elementów w Wytrzymałej Wa | 268 zł |
Zestaw narzędzi Neo 60 el. (10-200) | 156 zł |
NEO Zestaw narzędzi 60 elementów 10-200 | 123 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →