Zestaw narzędziowy NEO 01-308
Zdjęcia 13 |
NEO 01-308 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 01-308
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Końcówki wkrętakowe NEO 01-308 (12 elementów) | 114 zł |
Neo Neo Końcówki wkrętakowe z uchwytem 1000V 12 szt. | 124 zł |
Końcówki wkrętakowe NEO 01-308 (12 elementów) | 114 zł |
NEO Końcówki wkrętakowe z uchwytem 1000V, 12 szt. 01-308 | 125 zł |
01-308, 1000V, 12 szt., stal, NEO TOOLS | 133 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →