Zestaw narzędziowy NEO 10-058
Zdjęcia 13 |
NEO 10-058 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 10-058
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neo Neo Klucze nasadowe 1/2", 1/4", zestaw ECO | 324 zł |
Zestaw narzędzi Neo 10-058 82 el. (10-058) | 332 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Neo Tools 10-058 ECO 1/2", 1/4" (82 elementy) NEO | 332 zł |
NEO Klucze nasadowe 1/2', 1/4' , zestaw 82 szt. ECO 10-058 | 329 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 82 szt. Neo Tools | 389 zł |
Klucze nasadowe 1/2, 1/4, NEO Tools 10-058 zestaw 82 szt. ECO WALIZKAZESTA | 376 zł |
Klucze nasadowe 1/2", 1/4" , zestaw 82 szt. ECO | 359 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →