Zestaw narzędziowy NEO 06-111
Zdjęcia 7 |
NEO 06-111 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 06-111
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Końcówki wkrętakowe NEO 06-111 | 72 zł |
Neo Neo Końcówki wkrętakowe precyzyjne z uchwytem 53 szt. | 84 zł |
Końcówki wkrętakowe NEO 06-111 | 72 zł |
Neo 53 (06-111) | 85 zł |
NEO Końcówki wkrętakowe precyzyjne z uchwytem 53 szt. 06-111 | 88 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →