Набір інструментів TOPEX 38D640
TOPEX 38D640 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 38D640
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw narzędzi Topex 46 el. (38D640) | 99 zł |
Topex Topex Klucze nasadowe 1/4', zestaw 46 szt. | 101 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Topex 1/4', 46 elementów | 119 zł |
TOPEX Klucze nasadowe 1/4', zestaw 46 szt. 38D640 | 111 zł |
Zestaw kluczy nasadowych 1/4" 38D640 46 szt. Topex | 135 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →