Zestaw narzędziowy NEO 04-143
NEO 04-143 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 04-143
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw wkrętaków Topex Neo 04-143 1000V 9 szt. - wysyłka w 24h | 124 zł |
Neo zestaw wkrętaków 1000V 9 sztuk (04-143) | 112 zł |
Neo Neo Zestaw wkrętaków 1000V 9 szt. | 110 zł |
NEO Zestaw wkrętaków 1000V, 9 szt. 04-143 | 128 zł |
Zestaw wkrętaków 1000V, 9 szt. | 141 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →