Zestaw narzędziowy NEO 08-915
Zdjęcia 9 |
NEO 08-915 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 08-915
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucze nasadowe Neo Tools, zestaw, 77 elementów | 449 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Neo Tools 1/2", 1/4" (77 elementów) NEO-08-915 | 329 zł |
NEO Klucze nasadowe 1/4', 1/2', zestaw 77 szt., CrV 08-915 | 317 zł |
KLUCZ NEO Tools 08 915 | 530 zł |
Klucze nasadowe 1/4", 1/2", zestaw 77 szt., CrV | 559 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →