Zestaw narzędziowy NEO 01-310
Wideo 2Zdjęcia 19 |
NEO 01-310 |
|
Część instrumentu jest dielektrykiem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 01-310
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO Walizka elektryczna 108 szt 01-310 localizationB07THZG4H5 | 902 zł |
NEO Walizka elektryka 108 szt. 01-310 | 825 zł |
Zestaw narzędzi NEO 01-310 | 902 zł |
Walizka elektryka 01-310 NEO, 108 szt. | 1 145 zł |
Walizka elektryka 108 szt. NEO TOOLS 01-310 | 865 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →